Usługi remontowe Poznań

slide
slide
slide

realizacje
nasze-referencje

Reklama


Informacje o przedsiębiorstwie Remonty SEBBUD Poznań

Firma Remonty SEBBUD Poznań działa na rynku od 1992 roku. Świadczymy usługi o charakterze remontowo – wykończeniowym.
Obszarem pracy naszej firmy jest Poznań oraz najbliższe okolice. Wśród nas znajdują sie sami doświadczeni pracownicy, którzy z najwyższa starannością i zaangażowaniem wykonują każde zlecenie, jak również fachowo doradzają w doborze materiałów i aranżacji.

Nasi klienci cenią u nas rzetelna prace, terminowość oraz szeroki wachlarz usług połączony z konkurencyjna cena. Zajmujemy sie wszelkimi pracami remontowymi, od malowania i układania paneli po stawianie ścian działowych i montaż sufitów podwieszanych. Dodatkowo świadczymy również usługi hydrauliczne oraz wykonujemy instalacje wodno – kanalizacyjne, grzewcze i gazowe.

W zakresie naszych prac jest również wymiana grzejników w sezonie grzewczym poprzez zamrażanie rur – posiadamy niezbędny sprzęt oraz umiejętności, dzięki czemu w krótkim czasie możemy wykonać tego typu prace.

Nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze zatrudniając jedną fachową ekipę, która kompleksowo zajmuje sie wszelkimi pracami podczas remontu domu czy mieszkania. Zaufało nam juz wiele osób prywatnych, jak również firm i instytucji, posiadamy liczne referencje. Służymy doradztwem w zakresie wyboru najlepszych materiałów renomowanych firm, pomagamy w adaptacji pomieszczeń mieszkalnych i biurowych, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie i satysfakcje klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby końcowy efekt naszej pracy był w stu procentach zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy. Nieustannie powiększamy swoja ofertę z zakresie wykonywanych prac remontowych, podążając za zmieniającymi sie trendami na rynku, wzbogacając swoje doświadczenie w dziedzinie najnowszych rozwiązań technicznych i aranżacji wnętrz.

Dla naszych klientów przygotowujemy szczegółowy kosztorys, a wyceny prac dokonujemy bezpłatnie na miejscu.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 696 420 312. Zapraszamy! Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Remonty SEBBUD Poznań