Usługi remontowe Poznań

slide
slide
slide

realizacje
nasze-referencje

Reklama


 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe, które wykonujemy w budynkach mieszkalnych, pomieszczeniach biurowych oraz lokalach handlowo – usługowych na terenie Poznania oraz najbliższych miejscowości.

Naszym klientom gwarantujemy terminowe i rzetelne przeprowadzenie prac. Oferujemy atrakcyjne ceny, a przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów bardzo korzystne rabaty. Szczegółowy kosztorys naszej pracy wykonujemy bezpłatnie na miejscu u klienta. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie zleceniodawcy, dlatego ustalona wycena jest dla nas wiążąca, a ewentualne dodatkowe koszty każdorazowo konsultujemy z klientem.

Poniżej mogą zapoznać się Państwo z usługami remontowymi i wykończeniowymi, jakie wykonuje nasza firma.

Ściany i sufity – dym papierosowy, wilgoć, osiadanie murów – różne czynniki wpływają na to, że ściany i sufity w naszych domach co kilka lat potrzebują mniejszej lub większej renowacji. Nieraz wystarczy samo malowanie, czasem jednak trzeba ponownie położyć tynki, kiedy na dotychczasowych pojawią się spękania. Nasi pracownicy profesjonalnie przeprowadzają tynkowanie i szpachlowanie ścian, dzięki czemu pozostają one idealnie gładkie. W zależności od życzeń klienta tak przygotowane podłoże oklejamy odpowiednią tapetą lub malujemy. Pomagamy w doborze odpowiednich farb, zarówno ich koloru, jak i rodzaju, dzięki czemu przez kolejne lata zachowują one swoje właściwości i dobrze prezentują się wizualnie.

 

Podłogi – do każdego pomieszczenia, w zależności od jego przeznaczenia, powinna być dobrana odpowiednia podłoga. Nasza firma wykonuje profesjonalny montaż paneli podłogowych, parkietu, wykładzin dywanowych, układamy również płytki klinkierowe, glazurę, terakotę oraz gres. Bez względu na zastosowany materiał wykonana przez nas podłoga jest równa i wykończona z najwyższą starannością.

 

Okna i drzwi – okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne stanowią dość kosztowną inwestycję, dlatego ich montaż powinien być przeprowadzony w sposób fachowy, który zapewni im szczelność, trwałość i wygodne użytkowanie przez długie lata. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montowaniu i obróbce okien, drzwi, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych – bardzo częstym rozwiązaniem stosowanym do wydzielenia pomieszczeń jest wykonanie ścian działowych z płyt gipsowo – kartonowych. Samodzielne przeprowadzenie takich prac jest czasochłonne, dlatego warto skorzystać w tym celu w usług naszej firmy. Oprócz ścian działowych wykonujemy również sufity podwieszane, a także nietypową zabudowę z płyt g-k, urozmaicającą aranżację pomieszczeń lub wpływającą na poprawienie ich funkcjonalności.

 

Biały montaż – nasi pracownicy wykonują profesjonalny montaż urządzeń sanitarnych – wanien, umywalek, ubikacji, pryszniców czy brodzików. Całość prac wykonujemy tak, aby instalacja wodna w łazience pracowała jak najefektywniej. W razie potrzeby wykonujemy odpowiednie podejścia kanalizacyjne i przeróbki instalacji, tak aby mogli Państwo dowolnie zaplanować aranżację łazienki.

 

Wykończenia wnętrz – w ofercie naszej firmy znajdą Państwo kompleksowe usługi wykończeniowe. Wszystkie prace przeprowadzamy sprawnie, starannie, w najwyższą starannością o najdrobniejsze szczegóły. Prace wykończeniowe wykonujemy w każdym rodzaju pomieszczeń – jadalnie, sypialnie, pokoje dla dzieci, przedpokoje, klatki schodowe.

 

W naszej ofercie znajdują się również prace związane z montażem oświetlenia, remonty instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazowych, montaż szaf wnękowych, wyburzanie ścian działowych, izolacje i wyciszenia pomieszczeń. Zapraszamy mieszkańców Poznania i okolic do skorzystania z oferty naszej firmy Remonty SEBBUD Poznań.