Usługi remontowe Poznań

slide
slide
slide

realizacje
nasze-referencje

Reklama


 

Witamy na stronie firmy remontowej Remonty SEBBUD. Tel.696 420 312

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w pracach remontowych i wykończeniowych. Działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Wykonujemy prace w domach, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych oraz lokalach handlowo-usługowych na terenie Poznania i okolic.

 

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi remontowe, wykończenia pomieszczeń oraz zakładanie instalacji. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością i dokładnością. Dla nas zadowolenie klienta jest najlepszym wyznacznikiem dobrze przeprowadzonego remontu.

Gwarantujemy:

√ wysoką jakość usług
√ szybką i fachową realizację prac
√ konkurencyjne ceny


Powierzając naszej firmie remont domu mogą mieć Państwo pewność, że zostanie on wykonany zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Naszą solidność i rzetelność potwierdzają pozytywne opinie od dotychczasowych klientów.

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie wykonawstwa oraz doboru odpowiednich materiałów budowlanych. Na wykonane przez nas prace wystawiamy faktury VAT.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 696 420 312. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy przybliżony cennik naszych usług.

Dokładnej wyceny dokonujemy na miejscu u klienta – na terenie Poznania i okolicznych miejscowości dojeżdżamy całkowicie bezpłatnie.

 

Zapraszamy do współpracy!